Guasha jadeit

Produkt skladom
19 €   –20 %
15,20 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 18. 8. - 20. 8.

  • bezpečné doručenie

Tisíce rokov stará liečebná technika guasha (vyslovte gva-ša) ide v účinkoch ešte ďalej – popri rozprúdeniu energie a lymfy tiež odplavuje z tela usadené toxíny, vyhladzuje vrásky a spevňuje tvárové kontúry. Preto tiež (na rozdiel od face rollera) nie je určená na každodennú masáž, ale nanajvýš trikrát do týždňa, a už vôbec sa neodporúča na aknóznu pleť.

Ako vyzerá správna guasha masáž?

Pri správnom použití čínskeho zázraku zvaného guasha koža dočasne sčervená – hrana kameňa za sebou necháva červenkasté cestičky, ktoré samé zmiznú za pár sekúnd či minút. Je to známka, že masáž vykonávate správne – krv sa vracia do epidermy, vaša pleť sa prekrvuje, okysličuje, omladzuje. A mimochodom, guasha sa hodí k masáži celého tela, nemusíte sa teda obmedzovať len na pleť. Účinne pracuje aj na úrovni svalov – pomáha pri tkanivovej adhézii alebo bolestivých svalových uzloch.

Prečo sa musí guasha používať s kozmetikou?
Aby ste sa neporanili, zapamätajte si ďalší rozdiel medzi face rollerom a guashou – guasha sa zásadne používa s podkladom! Môže to byť hydratačná maskapleťový olejomladzujúci krém alebo hyaluronové sérum. Akou kozmetikou si svoj masážny rituál vylepšíte a prevoniate, to už záleží len na vás. Ale zásadne nie nasucho.

Aké výhody a vlastnosti má jadeit?
A teraz finálna dilema: ktorý minerál zvoliť? Ak nie ste fanúšikom "ezo" sveta, mohol by vám byť sympatický zelený jadeit. Traduje sa totiž, že nepohlcuje negatívnu energiu, takže sa nemusí energeticky čistiť ani nabíjať. V oblasti ďalekého východu je jadeit chápaný ako silný a posvätný kameň, od ktorého si ľudia sľubujú, že im predĺži život. Či už v zmysle dlhovekej krásy, tak aj zdravia.

Podrobné informácie o použití a blahodárnych účinkoch face rolleru a guashi nájdete tu.

Značka MY RITUALS
Katalógové číslo GUASHA_GRN
Farba zelená
Materiál jadeit

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 18. 8.
Zľava 20 %
Skladom, u vás už 18. 8.
Zľava 20 %
Face Roller jadeit MY RITUALS
Skladom, u vás už 18. 8.
Zľava 20 %
Guasha ruženín MY RITUALS
Skladom, u vás už 18. 8.