Masážna sada jadeit – Face Roller a Gua-sha

Produkt skladom
29,90 €   –15 %
25,40 €

Dostupné varianty

  • Vrátenie do 19/1 a zadarmo

  • u vás doma 10. 12. - 12. 12.

  • Výdajne po celej SR

Nechajte sa zhýčkať prírodnou silou liečivého kameňa jadeitu.

FACE ROLLER

Masážny valček určený pre vašu pleť zlepšuje krvný obeh, rozprúdi lymfatický systém a tým podporuje redukciu opuchov a kruhov pod očami. Pri pravidelnom používaní dokonca minimalizuje vzhľad jemných vrások. Možno použiť aj na krk a dekólt.

Valček použite na vopred vyčistenú pleť. Naneste sérum, olejček či krém a väčším valčekom pomaly rolujte po pleti. Malý valček využite na citlivú oblasť okolo očí, nosa a brady. Odporúčaná doba masáže je 5-10 min a možno ju vykonávať každý deň. Po použití nezabudnite valček umyť teplou vodou.

GUA-SHA

Gua-sha je tvarovaný kameň určený k masáži pleti aj tela. Masážna technika vychádza z princípov tradičnej čínskej medicíny a je cenená predovšetkým kvôli jej takmer okamžitej účinnosti. Zbavuje telo svalového napätia a toxických látok. Podporuje cirkuláciu krvi a lymfatický systém. Zmierňuje váčky a kruhy pod očami a dochádza k redukcii vrások.

Na odlíčenú pleť naneste sérum, krém či olejček a pomocou kameňa vmasírujte do pokožky. Pleť je následne vyhladená a žiarivá. Pri masáži môže dôjsť k začervenaniu pokožky, ktoré je spôsobené jej prekrvením. Po chvíli však odznie a farba pokožky sa zjednotí.

Značka MY RITUALS
Katalógové číslo ROLLER_GRN
Farba zelená

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 15 %
Nové
Skladom, u vás už 10. 12.
Zľava 15 %
Nové
Face Roller jadeit MY RITUALS
Skladom, u vás už 10. 12.
Zľava 15 %
Nové
Guasha ruženín MY RITUALS
Skladom, u vás už 10. 12.
Zľava 15 %
Nové
Guasha jadeit MY RITUALS
Skladom, u vás už 10. 12.